Víkend č. 14 19-20

V sobotu 1.2. 2020 se tým žen představil na domácím hřišti v Rokytnici v Orlických horách, kde navázal na předchozí vydařený turnaj a do tabulky si připsal dalších 6 bodů. V neděli 2.2. 2020 se tým dorostenek vydal v počtu 6+1 do Vysokého Mýta, kde získal 3 body.

Ženy
Ženy se na domácím turnaji v Rokytnici v Orlických horách představily v 10 hráčkách do pole a s brankářkou Kristýnou Andršovou. V úvodním utkání proti pardubickému Dynamu našim hráčkám vyšel úvod utkání, když po 8 minutách vedl 4:0. Na konci druhé třetiny soupeřky snížily na rozdíl dvou branek, ovšem začátek druhé části opět patřil našim hráčkám, které si vypracovaly šestibrankový náskok, který soupeřky v závěru zápasu přeci jen zkorigovaly. Do druhého utkání proti Skutči tým nastoupil bez zraněné Hanušové a k vidění byla branková přetahovaná, kdy se do vedení střídavě dostávaly oba celky. Zlom přišel v 39. minutě, když naše hráčky dokázaly během 148 vteřin vstřelit 5 branek, díky kterým svým soupeřkám odskočily ze stavu 6:6 na 11:6. Snižující branka soupeřek již jen upravila výsledné skóre a ženy tak podruhé za sebou slavily plný bodový zisk.

FC Dynamo Pardubice – FBC Dobré/Dobruška 5:9 (1:4, 2:2, 2:3)
Branky: 02:18 Blažková (Ptáčníková), 03:09 Ptáčníková (Blažková), 07:02 Hanušová (Doležalová), 08:07 Blažková (Ptáčníková), 17:24 Fingerová (Hanušová), 28:09 Doležalová (Frydrychová), 31:08 Fingerová (Frydrychová), 34:28 Doležalová (Ptáčníková), 34:45 Fingerová (Ptáčníková)

FBC Dobré/Dobruška – FbC Florbalky Skuteč 11:7 (2:2, 3:3, 6:2)
Branky: 02:29 Fingerová (Ptáčníková), 13:30 Blažková (Ptáčníková), 16:29 Fingerová (Frydrychová), 21:48 Ptáčníková (Barillová), 26:09 Fingerová, 36:24 Doležalová, 38:10 Fingerová (Blažková), 38:47 Doležalová (Frydrychová), 39:56 Blažková (Ptáčníková), 40:21 vlastní, 40:38 Ptáčníková (Blažková)

Dorostenky
Dorostenky se představily ve Vysokém Mýtě, kde se v malém počtu hráček statečně praly o body do tabulky. V prvním zápase proti Hostinnému hráčky podaly výkon na hranici svých možností a po zásluze si připsaly výhru 2:1, která mohla být vyšší. Do druhého zápasu proti Vysokému Mýtu hráčky nastoupily pouze v 5 hráčkách do pole, ovšem i tak podaly velmi dobrý výkon, za který se rozhodně nemusí stydět.

FBK Kobra Tatran Hostinné – FBC Dobré/Dobruška 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Branky: 15:46 Bartošová (Dyntarová), 30:59 Horáková (Bartošová)

FBC Dobré/Dobruška – FTC Vysoké Mýto 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Branka: 15:58 Bartošová (Horáková)